ورود | ثبت نام 0

قوانین سایت

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وب سایت رسمی سوداگر فضایی آنلاین برای خرید و فروش های عمده است. شما در این بستر میتوانید تولیدکنندگان مختلفی را از نقاط مختلف جهان شناسایی کنید و محصول مورد نظر خود را از جهت قیمت , تنوع و کیفیت مقایسه نمایید.

در این متن در صورت اشاره به کلمه "ما" منظور "سوداگر" می باشد و اشاره به کلمه "شما" در واقع کاربر سایت رسمی سوداگر که به صورت شخص حقیقی و یا حقوقی خرید و فروش در سایت انجام میدهد و یا فقط به عنوان بازدیدکننده از آن استفاده می کند در نظر گرفته می شود.

شرایطی که در این متن نوشته شده است به مثابه قراردادی فی مابین "سایت رسمی سوداگر" و کاربر است و استفاده شما از سایت سوداگر نشان دهنده این مطلب است که شما قرارداد را مطالعه نموده و تمامی قوانین آن را پذیرفته اید. قوانین جدید در صورت تغییر در قسمت قوانین و مقررات سایت درج خواهد شد و ادامه استفاده شما از سایت و خدمات آن نشاندهنده قبول قوانین جدید توسط شما می باشد. سایت سوداگر هیچ گونه اطلاع رسانی در صورت تغییر قوانین به تک تک کاربران انجام نخواهد داد و خود کاربر شخصا باید قوانین سایت را به صورت به روز مطالعه نماید و در صورت مخالفت با قوانین سایت , هرچه سریعتر استفاده از سایت سوداگر را متوقف نماید. در صورت استمرار استفاده کاربر از سایت مشخص می شود که کاربر تمامی قوانین سایت سوداگر را پذیرفته است و قرارداد فی مابین سایت سوداگر و کاربر منعقد شده تلقی میگردد. در این صورت هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی کاربر از قوانین سایت پذیرفته نخواهد بود.

لازم به تاکید است که این قوانین و مقررات درج شده در سایت می تواند در هر زمانی به صلاحدید سوداگر تغییر کند و این امر به صورت فردی و تک به تک به اطلاع کاربران نخواهد رسید و کاربر سوداگر باید قوانین سایت را به صورت به روز شده مطالعه نماید و در صورت ادامه استفاده از خدمات سایت به منزله پذیرش قوانین از سوی کاربر لحاظ خواهد شد.

موارد نوشته شده در این متن به عنوان قوانین و سیاست های سایت سوداگر بر روی سایت منتشر می شود. در این متن قوانین استفاده از سرویس های سایت سوداگر برای کاربران مشخص می شود و کاربر با ادامه استفاده از سایت و سرویس های آن در واقع این قوانین را پذیرفته است و در صورت پیش آمدن دعوی به این موارد استناد شده و قضاوت می گردد.

سوداگر بستری آنلاین برای معاملات شما فراهم می کند و کاربر به درخواست خود و با آزادی عمل و بدون اجبار از سرویس های سوداگر استفاده می کند و در هر زمان می تواند به دلخواه خود استفاده از سایت سوداگر را متوقف نماید.

سوداگر تحت هیچ عنوانی شریک تجاری شما نیست و نخواهد بود مگر اینکه به صورت رسمی قراردادی فی مابین کاربر و سوداگر منعقد گردد.

شرایط و قوانین کاربر که به عنوان شخص حقیقی, حقوقی و یا شرکتی ثبت شده اقدام به استفاده از سرویس های سایت سوداگر نموده است, به هیچ عنوان مورد تبعیت سایت سوداگر نیست و سایت سوداگر به هیچ عنوان ملزم به رعایت قوانین کاربران نمی باشد مگر اینکه صراحتا و در غالب قراردادی این توافق بین کاربر و سایت سوداگر انجام پذیرد.

سوداگر می تواند حسب مورد و به اختیار خود کاربر را به شرکت های تابعه, فرعی, اشخاص ثالث منتقل نماید.

اگر کاربر سایت سوداگر در واقع نماینده یک شرکت برای استفاده از سرویس های سایت می باشد, بدینوسیله متعهد می گردد که تمامی اختیارات لازم را جهت عهده گیری مسئولیت و صلاحیت استفاده از سرویس های سایت, برای شرکت خود را داراست. حتی در صورتیکه این کاربر دارای صلاحیت های ذکر شده نباشد نیز تمامی مسئولیت ها و خسارات و ضرر و زیان های احتمالی در ضمن استفاده ایشان از سایت سوداگر به عهده خود کاربر می باشد .

حفاظت از اطلاعات:

سوداگر متعهد به رعایت قوانین و مقررات حکایت از داده ها و اطلاعات می باشد و از داده های وارد شده توسط کاربران در سایت فقط در حدی که قوانین هر کشور اجازه داده است استفاده می نماید ولی سوداگر به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال استفاده دیگر کاربران از داده های شما قبول نمی کند و تاثیری بر روی نحوه استفاده دیگر کاربران از اطلاعات شما ندارد.

شما به عنوان کاربر با علم به اینکه تمامی اطلاعات وارد شده توسط شما شامل: متن, تصویر, عکس, لوگو, طراحی, تبلیغات و اطلاعات و ... در صورت لزوم بر روی سرورهای کشورهای دیگر نیز قرار می گیرد به استفاده از این سایت می پردازید.

شما با ورود اطلاعات خود در سایت در واقع این اجازه را سوداگر داده اید که اطلاعات وارده شما را در اختیار کاربران دیگر از کشورهای مختلف قرار دهد.

در صورتیکه اطلاعات وارد شده در سایت صحیح نباشد و یا نیاز به اعمال تغییر داشته باشند شما باید سریعا مورد را به سوداگر اطلاع دهید که توسط تیم طراحی, تغییرات لازم اعمال شود. سوداگر هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان و خسارت های احتمالی در صورت استفاده از خدمات سوداگر را ندارد.

سوداگر بنا به صلاحدید خود می تواند در هر زمانی خدمت و یا خدماتی را حذف و یا اضافه نماید و این عمل به هیچ وجه مستلزم اعلام و اطلاع رسانی قبلی به کاربران نمی باشد.

کاربران بدینوسیله متعهد می شوند که هیچ گونه تخلف و اعمال خلاف عرف و شئونات اسلامی انجام ندهند. کاربران متعهد می شوند که هیچ گونه اطلاعات غلط و گمراه کننده در سایت وارد نکنند و در غیر اینصورت ملزم به پرداخت ضرر و زیان و خسارت های کاربرانی که از خدمات غلط آنان متضرر شده اند , می باشند.

کاربران متعهد می گردند که هیچ گونه خسارت مادی, معنوی و یا حیثیتی به سوداگر وارد نکنند. در غیر اینصورت سوداگر می تواند به صلاحدید خود دسترسی کاربر خاطی به سایت را محدود و یا ممنوع کند. همچنین در صورت انعقاد قراردادهای جداگانه با کاربر متخلف, ایشان مشمول ضمانت اجراهای مندرج در آن قراردادها نیز خواهد بود.

سوداگر بستری آنلاین برای خریداران و فروشندگان فراهم نموده است که در آن هر دو طرف معامله به راحتی می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و از قیمت ها با خبر شوند. سوداگر به هیچ عنوان خریدار و یا فروشنده و نیز نیت آنها را تضمین و تایید نمی کند و مسئولیتی در قبال قیمت ها نمی پذیرد.

سوداگر به هیچ عنوان اعتبار خریدار و یا فروشنده را تضمین نمی کند و مسئولیتی در قبال آن نمی پذیرد.

پشتیبانی:

سوداگر به صورت تلفنی اقدام به پیگیری و پشتیبانی می نماید ولی شما بدینویسله موافقت می نمایید که پیگیری های سوداگر منوط و مشروط به همکاری کاربر مربوطه می باشد که اطلاعات را به صورت دقیق و به موقع ارائه دهد. بنابراین نتیجه پیگیری ارتباطی به سوداگر ندارد و آن را تضمین نمی نماید و مسئولیتی در قبال آن قبول نمی کند.

ساعت کاری سوداگر از ساعت 8:30 صبح تا 5 بعد از ظهر روزهای شنبه تا چهارشنبه می باشد. در صورت لزوم برای کارهای ضروری پشتیبانی خارج از ساعت اداری نیز امکانپذیر است.

پیگیری ما به صورت تلفنی به 3 زبان انگلیسی فارسی و روسی امکانپذیر است.

عضویت:

شما به عنوان کاربر می توانید عضو سایت سوداگر شوید ولی این مطلب را در نظر داشته باشید که سوداگر بر طبق صلاحدید خود و یا تغییرات سیاست ها و قوانین و مقررات می تواند قوانین موجود در سایت را تغییر داده و یا حذف و اضافه نماید. این عمل مستلزم اعلام و اطلاع رسانی قبلی به کاربران نمی باشد و تمامی کاربران ملزم هستند که قوانین را به صورت به روز شده مطالعه نمایند و در صورت ادامه استفاده از خدمات سایت درواقع موافقت خود را با قوانین اعلام می دارند.

کاربری که به هر عنوان باعث خدشه دار شدن حیثیت سایت سوداگر شود متخلف شناخته شده و با توجه به میزان خسارت وارده اعم از مالی و یا حیثیتی به سوداگر محکوم خواهد شد و ملزم به پرداخت خسارات خواهد بود.

معاملات:

سوداگر بستری آنلاین جهت معاملات تجاری شرکت ها به صورت B2B  فراهم نموده است. در این بستر شرکت ها به راحتی می توانند محصولات خود را به نمایش گذاشته و مشتری آن را پیدا کنند و یا اگر به عنوان مشتری در این سایت فعالیت می کنند می توانند جنس مورد نظر خود را از چندین شرکت انتخاب نموده و مقایسه از نظر کیفیت و قیمت انجام دهند.

سوداگر اعلام می دارد که در این معاملات اعتبار فروشنده و یا خریدار را تضمین نمی نماید و تنها وظیفه اش آماده سازی بستری برای معرفی می باشد. سوداگر در هیچ یک از معاملات دخالتی ندارد و طرف قرارداد هیچ یک از کاربران نیست. تمامی خسارات ناشی از : عدم موجودی کالا, ناقص و یا معیوب بودن کالا, خطرناک و یا تقلبی بودن کالا به عهده طرفین معامله می باشد و سوداگر هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

سوداگر هیچ گونه کنترلی بر روی نحوه انجام معامله و رد و بدل کردن هزینه ها ندارد.

کاربران با علم به خطرات معاملات آنلاین اقدام به انجام معامله می نمایند و سوداگر هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن بر عهده نمی گیرد. خطرات معاملات آنلاین عبارت است از: عدم تطابق کیفیت کالای نمایش داده شده و کالای تحویل گرفته شده, تاخیر در تحویل کالا, تحویل کالای معیوب, کالای ناقص, کالای خطرناک و ...

برای حصول اطمینان از تطابق کالای سفارش داده شده و کالایی که قرار است تحویل بگیرید, سوداگر توصیه می کند که از خدمات شرکت های بازرسی تجاری استفاده نمایید.

سوداگر بدینوسیله اعلام می دارد هیچ گونه مسئولیتی در قبال انتخاب کاربران در مورد شرکت بازرسی تجاری ندارد و اگر اختلافی بین ایشان اتفاق بیفتد کاربران بدینوسیله اعلام می دارند که سوداگر کاملا مبرا می باشد.

از آنجاییکه سوداگر تنها بستری برای معرفی کاربران به عنوان خریدار و یا فروشنده به یکدیگر می باشد و هیچ معامله ای را رد و یا تایید نمی کند و در هیچ معامله ای طرف قرارداد نمی باشد, بنابراین از هرگونه مسئولیت و دعوی مبرا می باشد و هیچ گونه مسئولیتی را در قبال معاملات کاربران و یا اختلافات آنها ندارد.

تکالیف و مسئولیت های کاربران:

کاربران سوداگر بدینوسیله اعلام می دارند که تمامی قوانین سایت سوداگر را پذیرفته اند و کاملا منطبق بر قوانین آنها می باشد و در غیر اینصورت فورا فضای سایت را ترک نموده و استفاده از خدمات سایت را متوقف می نمایند و اگر قوانینی را نقض نموده اند آن را برطرف می سازند.

کاربران بدینوسیله اعلام می دارند که تمامی اطلاعاتی که جهت انتشار و در اختیار سایت سوداگر قرار داده اند کاملا قانونی است و مالکیت آن تماما در خود کاربر می باشد. کاربر باید محرمانگی اطلاعات را تشخیص داده و در حفظ آنها کوشا باشد. اگر اطلاعات محرمانه ای سهوا در اختیار سایت سوداگر قرار داده شود, سوداگر مسئولیتی در قبال آن نمی پذیرد.

کاربران بدینوسیله به سوداگر این اجازه را می دهند که اطلاعات داده شده را به صورت برگشت ناپذیر, بازنشر, انتشار, همیشگی, غیر انحصاری, بدون حق امتیاز و قابل انتقال به غیر, استفاده نماید.

کاربران متعهد می شوند که اطلاعات داده شده مطابق قوانین و مقررات کاربردی-اجرایی می باشد و صحت و سقم آنها بر عهده کاربر می باشد.

کاربران موظفند در صورت وقوع هرگونه تغییر در اطلاعات آنها, آن را سریعا به اطلاع سوداگر برسانند در غیر اینصورت سوداگر هیچ گونه مسئولیتی را در قبال ضرر و زیان های احتمالی بابت تاخیر در اطلاع رسانی قبول نمی کند.

سایت سوداگر مخصوص بزرگسالان طراحی و تهیه شده است و کاربران تایید می کنند که دارای سن قانونی هستند.

حریم خصوصی:

حفظ حریم خصوصی کاربران و اطلاعات آنها در دستور کار سوداگر است. اطلاعاتی که از کاربر در خلال استفاده از سایت و یا عضویت در آن اخذ می گردد شامل : نام نام خانوادگی, علامت تجاری, آدرس, شماره تلفن, فکس, ایمیل, جنسیت, تاریخ تولد, لیست محصولات, حوزه تخصص, مجوزها, جوایز و .... می باشد.

سوداگر با حضور در نمایشگاه های بین المللی اقدام به جمع آوری اطلاعات تولیدکنندگان می کند. این اطلاعات شامل: نام, نام تجاری, محصولات, تلفن, آدرس, و ایمیل می باشد.

تمامی فعالیت ها و جستجوهای کاربران در سایت سوداگر آنالیز می شود.

در صورتیکه کاربران اطلاعات شخصی و تجاری خود را ناقص وارد کنند و یا وارد نکنند, سوداگر قادر به ارائه خدمات به آنها نخواهد بود.

چنانچه از هرگونه سواستفاده از اطلاعات کاربری خود مطلع شدید موظف هستید مراتب را سریعا به اطلاع سوداگر برسانید تا اقدامات لازم انجام شود.

کالاهای ممنوعه:

از آنجاییکه سوداگر به صورت جهانی فعالیت می نماید و محدودیتی از لحاظ منطقه ندارد, محصولاتی را کهبا قوانین و عرف ایران منافات داشته باشد از روی سایت حذف خواهد نمود.

کالاها و محصولات ممنوعه عبارتند از:

-هرگونه کالای جنسی و یا محرک و سکسی

-هرگونه سلاح و وسائل جنگی و یا ابزاری که در ترویج خشونت می کنند. (تفنگ های اسباب بازی فقط در صورت تایید صریح سوداگر اجازه نشر خواهند داشت)

-معامله حیوانات

-معامله اعضا و اجزای بدن انسان(موی انسان در غالب کلاه گیس بلامانع است)

-هرگونه ماده مخدر و یا مواد الکلی

-هرگونه محصولی که با شرع اسلام و نیز عرف منافات داشته باشد.

-هرگونه وسیله ای که توهین به دین و یا مذهب خاصی به شمار بیاید.

-نفت خام, گاز و الکتریسیته

-طلا, نقره و فلزات گرانبها

-دخانیات

-بلیط رویدادهای مهم

-لوازم آرایش دست دوم

-لوازم دست دوم

-تجهیزات الکترونیکی بدون جعبه و بسته بندی

-تجهیزات جاسوسی

و در نهایت تمامی کالاهایی که از نظر جمهوری اسلامی ایران برای خرید و فروش آنلاین نامناسب شناخته می شوند.